Порівняння:
Agroaliance

Trade House Agroaliance Ltd. був здійснений в 2001 році і з дуже початком його розвитку в українській сільськогосподарській техніку на ринку маркетингу, що була визнана, що це надійний distributor import machinery.

Кілька важливих авторитетів компанії під сільськогосподарськими підприємствами і конкурентами були спрямовані на те, щоб правові стратегії бізнесу та сприятливі ділові відносини. За допомогою регіональних відмінностей в сільськогосподарській продукції country and farmer's needs , “TH “Agroaliance” just in few years achieved leadership in sale's segment, funding programs, warranty and out-of- warranty maintenance of Ukrainian agricultural market and, what успішно holds this position today.

Nowadays Agroaliance є офіційною репрезентативною компанією маркетингу сільськогосподарської техніки в Україні і cooperates profitably with such brands as:

- Case IH (USA),

- Gregoire&Besson (France),

- Moresil (Spain),

- MX (France),

- FlexiCoil (Canada),

- Miedema (Netherlands),

- Dewulf (Belgium),

- Gaspardo (Italy),

- Matermacc (Italy),

- Dal-Bo (Denmark),

- Alpego (Італія).Trade House Agroaliance Ltd. has well-developed мережу warranty and out-of-warranty service centers.

Company service provides:

- комплексний технічний maintenance import agricultural machinery;

- Full support of spare parts;

- Ефективне repair of machinery stationary as в спеціалізованому сервісному центрі в області умов;

- Spare parts logistics to any point of the country;

- Проведення робітників для роботи і менеджменту з сервісним обладнанням, проведення drivers-machinists'sdrivingslicences of A1, A2, B1, B2, B3 категорії (License of AE № 527798 від 25.11.2014);

- Сall Center забезпечує швидкий огляд для інформаційних і сервісних послуг.“Agroaliance” offers all spectrum of original spare parts to the technique of leading world producers:

Company storages counted more than 62 000 units of spare parts to amount of 5 000 000 USD in money equivalent, and regular deliveries by in own transport guarantee trouble-free work agricultural technique of our clients.

Agroaliance

49041, Dnepropetrovsk, Zaporozhye highway, 62a 
tel .: +38 (056) 372-40-82, 
fax: +38 (056) 732-33-74

Working hours:

Monday-Friday   8:30 - 18:30

Saturday-Sunday   10:00 - 16:00