Європейський дебют комбайнів нового покоління Case IH на EIMA: серія AF переносить принцип Axial-Flow у новий клас продуктивності
Більша навантажувальна камера з більшою вантажопідйомністю для ширших жаток / Найдовший одиночний ротор і найбільша місткість зернового бункера в секторі / Потужні двигуни потужністю до 775 к.с. / Подвійний башмак для очищення з автоматичним поперечним розподілом максимізує якість зерна /
У 2024 році до лінійки Case IH Axial-Flow буде додано новий клас потужності, завдяки запуску в Європі нових комбайнів AF9 і AF10. Вони мають основну нову конструкцію, яка забезпечує значне збільшення продуктивності від передньої до задньої частини, зберігаючи при цьому прості, але ефективні принципи осьового потоку однороторного обмолоту та сепарації.
Випуск AF9 і AF10 завершує «Рік комбайна» Case IH, який почався з випуску серій Axial-Flow 160 і 260. Зараз Case IH пропонує найбільшу в галузі лінійку однороторних комбайнів, залишаючись вірною системі, яку вона вперше запровадила в 1977 році.
Більше потужності, ширші жатки, покращене всмоктування
Нові моделі оснащені ключовими компонентами, розробленими для мінімізації загальних витрат на збирання врожаю для найбільших сільськогосподарських і контрактних операцій. AF10 оснащений двигуном FPT Cursor 16 потужністю 775 к.с., тоді як AF9 оснащений двигуном FPT Cursor 13 потужністю 635 к.с. Обидва агрегати встановлені вздовж для простоти приводу та ефективності передачі потужності, при цьому кількість обертів двигуна під час збирання врожаю знижена з 2100 до 1900 об/хв, підвищуючи паливну ефективність. Інтервали обслуговування збільшено з 600 годин/один рік до 750 годин/два роки з додатковими перевагами щодо експлуатаційних витрат.
Об’єм зернового бункера AF10 становить 20 000 літрів – найбільший у галузі для скорочення часу простою при розвантаженні – зі швидкістю розвантаження 210 л/с, тоді як аналогічні показники для AF9 становлять 16 000 літрів і 159 л/с. Існує чотири варіанти довжини розвантажувального шнека для різної ширини жатки, тоді як поворотний носик сприяє рівномірному розвантаженню, а перехресне відключення шнека забезпечує спорожнення розвантажувального шнека під час часткового розвантаження резервуара. Функція вимкнення половинної швидкості розвантаження на AF10 дозволяє легко доливати завантаження.
Спереду AF9 може бути оснащений жатками для полотна до 15,2 м (50 футів). Щоб відповідати додатковій потужності AF10, можливі блоки до 18,6 м (61 фут). Така більша ширина захвату не тільки дозволяє операторам використовувати всю потужність цих комбайнів, але й означає, що кожне поле збирається за меншу кількість проходів, що підвищує продуктивність.
Окрім потужності, ріжучої здатності та здатності до утримання зерна, численні інші переваги забезпечують нові моделі залишаються на вершині сектору комбайнів. Навантажувальна камера, яка має вантажопідйомність до 6800 кг для розміщення ширших жаток, також значно ширша, щоб відповідати більшому споживанню врожаю. Стандартне регулювання бокового нахилу та передньої сторони допомагає точно слідувати контуру та допомагає прикріпити жатку. Ланцюги живлення живляться від фіксованого або додаткового приводу PowerPlus CVT, тоді як запатентована синхронізована система подачі (SFS) 450-міліметровий бічний подаючий ротор плавно передає врожай до молотильного елемента, який веде до ротора Axial-Flow.
Повністю новий ротор AFXL Axial-Flow
Новий ротор AFXL діаметром 762 мм є найдовшим у галузі (3,67 м), що покращує потік врожаю, ефективність палива та якість соломи, мінімізуючи пошкодження зерна та максимізуючи сепарацію. Загальна площа обмолоту та сепарації до 5,1 м 2 . Ротор AFXL має шість модулів, а не чотири, оснащений 40 стандартними молибльними стрижнями, 12 гострими стрижневими стрижнями та вісьмома стрижніми HX. Агрегати HX працюють у ступінчастій зоні клітки ротора та поєднують висоту гострих молиблів із профілем стандартних агрегатів із крутішим кутом бічної стінки, що прискорює потік врожаю між зонами обмолоту та сепарації. Дистанційне регулювання лопаток дозволяє миттєво реагувати на зміну умов. Завдяки безступінчастій трансмісії PowerPlus CVT у разі блокування ротор можна одночасно з SFS легко повернути назад із кабіни.
Нове очищення Cross-Flow Plus
Нова система Cross-Flow Cleaning Plus має потужність, щоб відповідати об’єму врожаю, який надходить до цих нових комбайнів на повну потужність. Двоелементна система площею 8,76 м 2 пропонує найбільшу в галузі загальну площу очищення, яка підтримується більшим вентилятором Cross-Flow. Новий очисний башмак оснащений двома автоматичними механізмами перехресного розподілу, один на зерновому лотку, а інший на верхніх решетах, що гарантує рівномірне навантаження очисного башмака за будь-яких умов і дозволяє компенсувати бічний нахил до 28%.
Опції подрібнювача включають інтегрований блок MagnaCut для кукурудзи/кукурудзи, бобів і сухої пшеничної соломи з можливістю розкидання до 13,5 м/45 футів. Опція MagnaChop підходить користувачам, які працюють із великим об’ємом соломи та прагнуть дрібнішого нарізання. Розповсюджується на глибині до 18 м/61 футів, включає дистанційний вибір швидкості, дистанційний вибір рубання/скидання та дистанційне ввімкнення контрножів із оснащеними радаром розкидувачами з гідравлічним приводом.
Більше комфорту для оператора та покращена точність технологій
Оновлений інтер’єр кабіни оснащений комплексним набором точних технологій, включаючи подвійні дисплеї Pro 1200 для спрощення керування машиною та забезпечення легкого моніторингу й керування багатьма функціями за допомогою настроюваних дисплеїв, а також автоматизацію комбайна Harvest Command™ і RowGuide Pro™. Крім того, запровадження Connectivity Included* забезпечує безперебійну передачу даних про врожайність і машину безпосередньо в новий додаток Case IH FieldOps™, пропонуючи фермерам комплексне рішення для керування даними для їх операцій.
Також є більше функцій керування в кабіні для повного керування менш часто використовуваними функціями з сидіння, включаючи процедури дистанційної подачі та реверсу ротора, вибір передачі ротора, вибір швидкості подрібнювача, вибір швидкості розвантаження та вмикання/відключення ножа подрібнювача. Крім того, перевірені функції технології Case IH включають автоматизацію Harvest Command, яка безперервно регулює параметри відповідно до бажання оператора зосередитися на економії зерна, якості зерна або продуктивності. З точки зору комфорту, оновлені сидіння включають функції повороту, кондиціонування повітря, підігріву та масажу.