Порівняння:
Техніка для овочівництва
Техніка для овочівництва

Україна славиться своїми овочами, їх неповторним смаком, проте сфера овочівництва передбачає тяжку працю та витрати великої кількості часу на полі.

Компанія Dewulf-Miedema пропонує широку лінійку техніки для овочівництва, яка має великий попит у всьому світі. І Dewulf, і Miedema прагнуть впровадити новітні технології для обробки ґрунту, посадки, збирання, сортування та зберігання овочів у свою техніку. Одне з гасел бренду Dewulf-Miedema – "доставити завтрашні технології сьогодні". Сільськогосподарські машини бельгійської марки характеризуються багатофункціональністю, довговічністю, простотою в обслуговуванні та надійністю.

Компанія Dewulf (Девульф) займається виробництвом комбайнів для збирання картоплі та моркви. Модифікації картоплезбиральних комбайнів: самохідні або причіпні; від 2 до 4 рядів; з бункером або витягом. Варіації морковозбиральних комбайнів: самохідні, причіпні, навісні; з бункером чи елеватором; від 1 до 4 рядів.

Miedema (Мідема), у свою чергу, виробляє обладнання для обробки ґрунту (культивації), посадки, сортування та зберігання картоплі та інших польових овочів.

Такий широкий діапазон техніки для овочівництва не може не тішити!