Порівняння:
Агроальянс, техніка кейс, вся лінійка тракторів кейс, комбайни кейс

       ТОВ «Торговий дім «Агроальянс» - успішна компанія, яка розвивається на сільськогосподарському ринку України понад 19 років і утримує лідируючі позиції у сфері продажу, фінансування, гарантійного та постгарантійного обслуговування імпортної техніки.

       З 2001 року наша компанія є офіційним дилером техніки Case IH (США), та дистриб'ютором таких провідних світових виробників техніки, як: Flexi Coil (США), MX (Франція), Gregoire & Besson (Франція), Moresil (Іспанія), MaschioGaspardo (Італія), а з 2014 року ми відкрили овочевий напрямок – Miedema (Нідерланди), DEWULF (Бельгія). У 2015 році було отримано дилерство з двигунів FPT, марок Dal-bo (Данія) та TMC Сancela (Іспанія).

       В даний час «Агроальянс» налічує близько 20 регіональних представництв, понад 40 мобільних сервісних пунктів, 6 виставкових майданчиків. Все це дозволяє нашій компанії не лише забезпечити вітчизняного сільгоспвиробника повним комплексом технічних ресурсів для проведення сільськогосподарських робіт, а й надати господарствам вигідні умови обслуговування технічної бази.

Важливим критерієм, при виборі постачальника техніки, є фінансові умови придбання. Компанія "Агроальянс" пропонує індивідуальні програми фінансування, які залежать від побажань та можливостей клієнта: від передоплати у розмірі повної вартості до надання техніки у кредит, лізинг чи розстрочку. Крім того, наша компанія надає консалтингові послуги щодо підбору необхідної техніки для виконання повного циклу з оброблення сільськогосподарських культур. З урахуванням Ваших конкретних потреб та наявних можливостей Вам постачаються всі необхідні компоненти технологічного забезпечення. На сьогоднішній день компанія "Агроальянс" займає лідируючі позиції з асортименту продукції та якості сервісного обслуговування.

       У 2015 році компанія стала офіційним представником виробника дизельних двигунів FPT. Спільна співпраця з FPT Industrial дозволяє нам гарантувати не тільки бездоганну високу якість представлених продуктів, оперативне постачання обладнання та витратних матеріалів незалежно від місця розташування обладнання та його функціонального призначення, але й повний комплекс послуг з технічного обслуговування та ремонту силових агрегатів FPT Industrial.