Порівняння:
Історія Агроальянс

        Становлення та розвиток ТОВ «Торговий дім «Агроальянс» на українському ринку сільгосптехніки бере свій початок ще з 2001 року, коли на перших етапах свого зародження компанія впевнено зарекомендувала собі як надійний дистриб'ютор з продажу та обслуговування імпортної техніки, отримавши офіційне дилерство техніки CASE IH в Україні.

        Незаперечний авторитет як серед сільгосппідприємств, так і серед конкурентів Торговий дім заслужив завдяки правильному формуванню стратегії роботи та надійності ведення бізнесу. Враховуючи потреби вітчизняних фермерів, особливості агровиробництва в кожному регіоні країни, «Агроальянс» за лічені роки зайняв лідируючі позиції в сегменті сільськогосподарської техніки в Україні та досі зберігає першість за собою. Як показує статистика, компанія рік у рік активно нарощує обсяги продажів, через що не перестає викликати інтерес серед зарубіжних виробників і фуллайнерів відомих світових брендів.

       На сьогоднішній день Торговий дім "Агроальянс" веде плідну співпрацю з корпорацією CNH - техніка Case IH, крім того Gregoire&Besson, Moresil, MX, FlexiCoil, Miedema, DEWULF, MaschioGaspardo та лояльний до нових партнерських пропозицій.

       C 2015 року компанія є офіційним дистриб'ютором двигунів FPT на території України. Ми готові запропонувати силові агрегати від 20 до 1020 л. як для основних сфер застосування, так і розробити проєкт із виробництва двигунів для индивидуального виду обладнання.