Порівняння:
Катки
Катки

Катки Датської компанії Dal-Bo мають призмовидну форму. Вони виконують функцію вирівнювання та ущільнення ґрунту, а також функцію дроблення брил.

Польові катки Dal-bo дозволяють відтворити ідеальну структуру ґрунту, за рахунок того факту, що на глибині близько 4 см вони формують дрібнозернистий шар, а нагорі залишають грудки більші. Це забезпечує постійне зволоження ґрунту. Крім цього, таким способом Датські катки забезпечують відмінне «ложе» для насіння і сприяють його міцному контакту з ґрунтом, що призводить до посиленого кущіння.

В основному, катки використовують у парі з дисковими боронами, щоб краще подрібнити брили та грудки, і в той же час зберегти вологість ґрунту. Будова катків Dal-bo та система DUOFLEX у серії катків MaxiRoll дозволяє найкращим чином повторити верхній шар ґрунту.

Також, катки Датської марки у поєднанні з приставкою Craсker Board можна використовувати для обробки оранки в один присіст.

Більш того, польові катки MaxiRoll можуть бути використані навіть у досить важких умовах та станах ґрунту, при цьому маючи можливість чудового самоочищення.