Порівняння:
Автомобільні двигуни
Автомобільні двигуни

Єдиний в Україні офіційний дилер FPT Industrial.

 

Виконуємо ремонт та сервісне обслуговування, продаж запасних частин для всіх типів двигунів:

 

067-623-09-66

 

Двигуни FPT Industrial для дорожньої техніки розроблені та виготовлені індивідуально для кожного типу транспортних засобів (легких, середніх та важких комерційних транспортних засобів, автобусів), що дозволяють користувачеві повністю використовувати їх передові технологічні можливості.

Наявність сучасних електронних систем вприску (системи Common Rail третього покоління та насос-форсунок), використання передових систем наддуву (турбокомпресори зі скидним клапаном, змінною геометрією та двоступінчастими), наявність газових версій двигунів, дали можливість знайти автомобільним двигунам FPT Industrial оптимальний баланс між високою продуктивністю , економічністю та впливом на навколишнє середовище.

Обслуговування та ремонт дизельного двигуна FPT

Дизельні двигуни FPT та Iveco зарекомендували себе як надійні та ефективні силові установки для широкого спектру транспортних засобів та спецтехніки. Правильне та своєчасне обслуговування та ремонт цих двигунів не тільки продовжує їх термін служби, а й забезпечує оптимальну роботу техніки.

FPT Industrial та Iveco є визнаними лідерами у виробництві дизельних двигунів, пропонуючи продукцію, що поєднує в собі інноваційні технології та високу надійність. Розвиток цих брендів тісно пов'язаний з історією автомобілебудування та машинобудування, їх двигуни використовуються у вантажівках, комерційному транспорті та сільськогосподарській техніці по всьому світу.

Технології FPT та Iveco

Дизельні двигуни FPT та Iveco відрізняються застосуванням передових технологій, таких як системи турбонаддува, прямого упорскування палива та зниження викидів, що відповідають міжнародним екологічним стандартам. Ці технології забезпечують високу потужність, економічність та екологічність двигунів.

Важливість регулярного обслуговування

Регулярне обслуговування дизельних двигунів FPT та Iveco є ключовим фактором їхньої надійної роботи. Це допомагає запобігти виникненню серйозних несправностей, забезпечує стабільну роботу двигуна та знижує витрату палива.

План обслуговування

Стандартний план обслуговування включає перевірку і заміну масла, фільтрів, перевірку стану паливної системи, системи упорскування, турбокомпресора, а також діагностику електронних систем управління двигуном.

Часто замінювані деталі

Серед деталей, що потребують регулярної заміни чи перевірки, - масляний та повітряний фільтри, фільтри палива, свічки розжарювання, ремені приводу навісного обладнання.

Діагностика несправностей

Ознаки несправності дизельного двигуна можуть включати зниження потужності, збільшений витрата палива, чорний дим з вихлопної труби, незвичайні звуки. Для діагностики використовують спеціальні інструменти, такі як сканери для читання кодів несправностей.

Посібник з ремонту

Ремонт дизельних двигунів FPT та Iveco потребує спеціалізованих знань та інструментів. Процес може включати заміну паливного насоса, ремонт або заміну компонентів системи упорскування, відновлення працездатності турбокомпресора.

Переваги професійного обслуговування

Звернення до кваліфікованих фахівців для обслуговування та ремонту гарантує правильне виконання всіх необхідних процедур, використання оригінальних запасних частин та збереження гарантії на техніку.

Поради щодо догляду за дизельним двигуном

Для продовження терміну служби дизельного двигуна важливо дотримуватися рекомендацій виробника з обслуговування, регулярно перевіряти рівень та якість олії, уникати тривалої роботи на холостому ході.

Своєчасне та якісне обслуговування та ремонт дизельних двигунів FPT та Iveco сприяють їх довговічності та надійності. Звернення до професіоналів та використання оригінальних запчастин забезпечують оптимальну роботу вашої техніки.

Автомобільні двигуни представлені трьома сімействами (F1, NEF та CURSOR), з діапазоном потужності від 97 до 560 к.с. та об'ємом від 2,3 до 12,9 літрів.