Порівняння:
Повернутись до каталогу Крило дополиву кутів Reinke SAC та Reinke Super SAC
  • :
  • :
  • :

Якщо у Вас кругова дощувальна система, а поле має кути, це проблема! Для поливу кутів поля може застосовуватися пристрій - крило дополиву кутів - Reinke SAC або Reinke SUPER SAC.Використовуючи цей вид поливу Reinke SAC, Ви автоматично збільшуєте зрошувану площу на 85 м (112 м від кінцевої гармати). З датчиком кермового керування над колесами надмірна ширина колії значно знижується. Пристрій крило дополиву кутів Reinke SAC може встановлюватися на всі дощувальні системи Reinke і конкурентні моделі. Завдяки гарній формі конструкції даний вид поливу підходить для удобрення поля засобами захисту рослин (хімікатами).Також для того, щоб захопити велику площу кута, Ви можете використовувати Reinke SUPER SAC з найдовшим охопленням 96 м (124 м, включаючи покриття кінцевою гарматою).Стандартна комплектація SAC та Super SAC включає:

- Navigator GPS – навігатор серії GPS контролю забезпечує точність геодезичного класу та точність у термінах та нормі зрошення.
- Accu-Corner – Мінімізує пере-/недополив. Програмований логічний контролер (PLC) оптимізує уніформність поливу. Дванадцять груп розбризкувачів та до 61 програмованого ступеня.
- Energy Saver Package (ESP) – запатентована система, яка мінімізує енергетичні витрати завдяки пакету спринклерів з автоматичними клапанами (відключаються при складанні крила/ включаються відповідно), простим налаштуванням для проведення хімігації та ін.