Порівняння:
Повернутись до каталогу Крило дополиву кутів Reinke SAC та Reinke Super SAC
  • :
  • :
  • :

Якщо у Вас кругова дощувальна система, а поле має кути, це проблема! Для поливу кутів поля може застосовуватися пристрій - крило дополиву кутів - Reinke SAC або Reinke SUPER SAC.



Використовуючи цей вид поливу Reinke SAC, Ви автоматично збільшуєте зрошувану площу на 85 м (112 м від кінцевої гармати). З датчиком кермового керування над колесами надмірна ширина колії значно знижується. Пристрій крило дополиву кутів Reinke SAC може встановлюватися на всі дощувальні системи Reinke і конкурентні моделі. Завдяки гарній формі конструкції даний вид поливу підходить для удобрення поля засобами захисту рослин (хімікатами).



Також для того, щоб захопити велику площу кута, Ви можете використовувати Reinke SUPER SAC з найдовшим охопленням 96 м (124 м, включаючи покриття кінцевою гарматою).



Стандартна комплектація SAC та Super SAC включає:

- Navigator GPS – навігатор серії GPS контролю забезпечує точність геодезичного класу та точність у термінах та нормі зрошення.
- Accu-Corner – Мінімізує пере-/недополив. Програмований логічний контролер (PLC) оптимізує уніформність поливу. Дванадцять груп розбризкувачів та до 61 програмованого ступеня.
- Energy Saver Package (ESP) – запатентована система, яка мінімізує енергетичні витрати завдяки пакету спринклерів з автоматичними клапанами (відключаються при складанні крила/ включаються відповідно), простим налаштуванням для проведення хімігації та ін.