Сравнение:
Важливість якісної обробки грунту

Мало людей може харчуватись так, як фермери. Коли ваш день починається за сходом сонця и закінчується після заходу, для продовження роботи потрібно багато енергії. І всі ми знаємо, що хороша їжа допомагає нам краще працювати. Наш організм засвоює її ефективніше, і, в результаті, підвищується рівень самопочуття і працездатності.

Всі ми полюбляємо смачні та якісні продукти, тому що вони допомагають задовольняти наші потреби в енергії та продуктивності. Те ж саме і з ґрунтами. Коли ми залишаємо їм «хорошу їжу» у вигляді пожнивних залишків – це дає паливо, котре необхідне для підтримання правильного розвитку рослин протягом наступного вегетаційного періоду. Це зводить до мінімуму їх потребу в додаткових поживних речовинах та мінімізує шкоду, завдану поганими методами обробки ґрунту.

Підвищений рівень гумусу
Зменшення обробітку ґрунту підвищує рівень гумусу в ґрунті, тому що це забезпечує більш сприятливе середовище для розкладу органічних речовин та мінералізації рослинних решток. Проте повне скорочення обробітку ґрунту теж не вирішує проблему. Обробіток ґрунту слід звести до закриття пожнивних залишків, які необхідні для поповнення ґрунту поживними речовинами.

Рішення: стратегічний обробіток ґрунту. Більше гумусу – це підвищення рівня поживних речовин, кращий загальний стан ґрунту та менша необхідність в додаткових хімічних добривах.

Підвищений рівень гумусу також забезпечує вищу концентрацію ґрунтового органічного вуглецю (SOC). Вищий рівень SOC збільшує рівень активності корисних ґрунтових мікробів, а також їх різноманітність. А це покращує родючість, загальний стан ґрунту та водо утримуючу здатність.

Пожнивні залишки
Збереження пожнивних залишків в грунті – це робота для багатофункціональних знарядь, таких як Case IH True-Tandem 375 RMX і Case IH True-Tandem 335 RMX Turbo. Поверхневі залишки розкладаються швидше, коли вони невеликого розміру, а дискові борони Case IH True-Tandem перетворюють навіть найжорсткіші стебла в дрібні шматки, які легко компостуються. Прискорений розклад означає більш швидку мінералізацію основних поживних речовин і більш ранню біодоступність для врожаю наступного сезону.

Якісна підготовка посівного ложа
Підготовка насіннєвого ложа може бути ускладнена на ґрунтах с великою кількістю пожнивних залишків. Поверхня ґрунтів з великою кількістю залишків груба, з залишками стебел, кореневими грудками та іншими залишками розкладу. Але хороше проростання залежить від здатності насіння залишатись в контакті з вологими поживними ґрунтами, і, зазвичай, це досягається на гладкій поверхні ґрунту.
Досягнення балансу між збереженням цінних залишків від попередньої культури та задоволенням потреб посівного ложа нової культури – ще одна ситуація, коли борони Case IH True-Tandem перевершують інші знаряддя. Борони Case IH True-Tandem перероблюють пожнивні залишки на дрібні шматки, залишаючи гладку, підготовлену поверхню посівного ложа та багатий поживними речовинами перегній, що сприяє хорошому росту насіння.

Знижена хімічна стійкість
Ґрунти з високим вмістом залишкових органічних речовин після попередніх культур можуть створювати бар’єр для проростання насіння нових бур’янів. Так само легкий обробіток ґрунту і закриття пожнивних залишків за допомогою такого знаряддя, як Case IH True-Tandem, може зруйнувати сімейний фонд бур’янів, обмежуючи їх ріст. У цьому випадку обробіток ґрунту може використовуватися як механічний засіб для боротьби з бур’янами. Що, в свою чергу, зводить до мінімуму необхідність в хімічному контролі і, таким чином, знижує здатність хімічної стійкості місцевих популяцій бур’янів.
Так як всі ми розуміємо, що правильне харчування покращує нашу продуктивність, так і фермери мають усвідомлювати взаємозв’язок між цією концепцією та рівнем родючості своїх ґрунтів і сільськогосподарських культур.