Сравнение:
Якою маркою шин користуєтеся Ви?

Завдяки широкому асортименту і високій якості шин співробітники компанії "Торговий Дім" Агроальянс " завжди зможуть підібрати оптимальне рішення для забезпечення шинами техніки Case IH, John Deere, Fendt, New Holland, Challenger, Massey Ferguson, Deutz Fahr, JCB, Manitou та багатьох інших.

⚙Maxam Tire найбільший світовий виробник і постачальник спеціалізованих шин, має бездоганну репутацію завдяки неперевершеній якості, надійності у вигідних пропозицій.

⚙Trelleborg на сьогодні є глобальним лідером з виробництва шин для сільгосптехніки у світі. Величезна увага в Trelleborg уділяють проведенню наукових досліджень і розробок, спрямованих на вдосконалення продукції, що випускається у технологічних процесів.

⚙Starmaxx прагнення до забезпечення передові позиції, інноваційний підхід до виробництва та унікальна система забезпечення якості продукції забезпечили Petlas Corporation стійке зростання і закріпили за нею на міжнародних ринках місце виробника якісної продукції, що відповідає всім вимогам покупця.