Сравнение:
Збільшення міцності - не означає збільшеню ваги.

  Системи Reinke в середньому на три тонни легші ніж конкуренти, а це в свою чергу означає значно менший стрес і навантаження на металеві елементи системи, менше навантаження на трансмісію в результаті чого ми маємо менше відмов системи, менше простоїв впродовж всього терміну експлуатації. Також це корисно і для поля, адже після проходу системи у нас залишається менша колія, менше ущільнюється ґрунт.

   Кругова система починається з центральної опори – яка як вся система виготовлена з високоякісного металу, має багатошарову гальваніку, кріпиться центральна опора до підготовленої площадки за допомогою посилених п’ятаків. Ми маємо 5 типів панелей керування, кожен зможе підібрати панель під свої потреби. Всі електричні компоненти захищені спеціальними боксами з подвійною стінкою. Електропровідні кабелі мають металеву броню, що захищає їх протягом багатьох років експлуатації. З’єднання прольотів здійснюється завдяки запатентованій технології «крюк-кільце» яка дає додаткову свободу прольотів один відносно одного, що в свою чергу допомагає добре копіювати рельєф при складних конфігураціях поля.

  Наша запатентована між трубна прокладка має спеціальну «V» - подібну форму. На відміну від «Т» подібної прокладки конкурентів, змонтованою між двома фланцями труб, V-ring створює сильне з’єднання «фланець-фланець» в той час у конкурентів «фланець-пластмаса-фланець». З часом під дією ультрафіолетових пломенів між трубні прокладки конкурентів тріскаються і системи потребують ремонту, наша V-ring прокладка не контактує с ультрафіолетовими променями так як знаходиться всередині труби, а це означає, що вона буде ціла і непошкоджена протягом не одного десятиліття. В кінці кінців V-ring створює гладку поверхню в середині труби в той час я «Т» подібна прокладка має внутрішню «губу», яка порушує потік води на кожному стику. V-ring прокладка – найкращій спосіб з’єднання труб між собою.  

  Цинкування металу – мабуть один з найважливіших факторів які впливають на довгострокову роботу зрошувальної машини. Обираючи системи Reinke ви можете бути спокійним за якість цинку, так як завод, який знаходиться в місті Дешлер штату Небраска, має свої гальванічні ванни, саме тут на потужностях виробника відбувається цинкування всіх елементів. Ми маємо 7 боксів для цинкування, щоденний контроль якості цинку  дає змогу отримати товщину цинку на готових елементах понад 120 мікрон. В 2019 році представники ТОВ ТД «Агроальянс» разом з представниками заводу Reinke провели інспекцію декількох машин які вже близько 10 років зрошують поля України, в результаті якої не було виявлено жодного місця корозії трубопроводу. Так цинк змінив свій колір, став більш темним, проте це ніяк не вплинуло на захист металу від навколишнього середовища, така система буде працювати і приносити прибуток своєму господареві ще не одне десятиліття.

  Alumigator – таку назву має наша модель яка повністю виготовлена із алюмінію. Alumigator – це єдина алюмінієва система в індустрії з 1973 року. Alumigator – легший в 2 рази в порівнянні з системою з металу, така конструкція добре підійде для господарств які мають дуже легкі землі, дернові ґрунти, торф’яники. Система виготовлена із спеціального алюмінію яких використовують в корабеле будівництві. Аlumigator – практично виключає колії після проходу системи. Вона буде працювати там де інші просто загрузнуть. 

  Reinke – це лідер в своїй галузі. Перед тим як замовите систему висококваліфіковані спеціалісти компанії Агроальянс зустрінуться з вами і запропонують усі можливі варіанти комплектації системи. Також обговорять схему поливу і такі важливі показники як добова норма виливу, тиск води на гідранті. Далі після внесення до спеціальної програми певних вхідних параметрів ми отримаємо «Спринклер - чарт» - це схема де на системі повинні бути  змонтовані розпилювачі. Так як все автоматизовано ви отримуєте точний полив і точне розподілення зрошення по всій довжині системи. Ви можете бути впевненні, що ваша система буде зрошувати саме ту кількість води на гектар яку ви запрограмуєте на панелі керування.

  Зрошувальні системи Reinke виробляються в Америці. Завод знаходиться в місці Дешлер штату Небраска. Завод має повний цикл виробництва починаючи від прокатки труб, закінчуючи виробництвом шлангу і електричного кабелю. Компанія Reinke виробляє лише зрошувальні системи і інженери компанії зосереджують весь свій час і знання лише на покращення зрошувальних систем. Компанія щороку реалізує близько 2000 систем по всьому світу. Reinke – визнана в цілому світі, і має репутацію надійної і якісної системи для зрошування. ТОВ ТД «Агроальянс» - офіційний дилер систем Reinke в Україні. За останні роки нами було реалізовано не один проект, наші спеціалісти пройшли навчання в Європі і Америці  і ми можемо впевнено сказати, що вони спеціалісти своєї справи. Кращі системи і кращі спеціалісти запорука довгострокової роботи систем на вашому полі.