Сравнение:
CASE IH ОТРИМАВ СІМ НАГОРОД ASABE 2021 AE50

Щорічно Американське товариство інженерів сільського господарства та біології (ASABE) відзначає кращі інноваційні проєкти в галузі харчового виробництва і сільськогосподарських технологій. Міжнародне журі присудило бренду Case IH сім нагород! Розповідаємо про кожен проєкт докладніше:

- AFS Connect Steiger - лінійка найпотужніших тракторів Case IH. Система управління даними полегшує роботу оператора і техпідтримки: налаштовувати обладнання, відстежувати роботу і передавати дані механізатор може прямо з водійського місця.

- Комбайн Axial-Flow 250 з функцією контролю завантаження верхнього решета. Оператор в режимі реального часу отримує необхідну інформацію та контролює якість і кількість зерна при збиранні.

- При розробці підлокітника MultiControl для тракторів серій Steiger і Magnum врахували коментарі користувачів і результати програми аналізу пози людини. Для створення зручного підлокітника інженери використовували симулятори віртуальної реальності та 3D-друк. Ергономіка підлокітника зросла на 58%!

- 3-точковий механізм швидкої навішування категорії 3 / 4n дозволяє застосовувати задньонавісним робоче обладнання з двома і трьома точками кріплення. Конструкція цього механізму швидкої навішування стала надійною і довговічною.
Крупнопакующий тюковий прес-підбирач LB436 HD оснастили пресувальною камерою на 16% довше і на 55% могутніше в порівнянні з іншими моделями.

- Пристрої для внесення добрив і пневматичні бункери Case IH для 24-рядних сівалок серії Case IH Precision Air: tm: 5 оснащені триходовими делітелями добрива. Так матеріали точно і стабільно надходять до 24 пристроїв висіву при 30-дюймовому міжряддю. Рішення виключає витік добрив і знижує шкідливий вплив на навколишнє середовище.

- Складається вперед сівалка Fast Riser 6100 з п'ятисекційний гідравлічною системою складання та висіваючою частиною