Сравнение:
Новий Magnum 400 AFS Connect вже у Агроальянс !

Magnum AFS Connect: небачений рівень контролю та управління даними, нові стандарти комфорту кабіни бездротову дозволяє здійснювати миттєву передачу і двосторонній обмін даними між машиною і керівником господарства / Нові повнорозмірні двері, салон кабіни, прилади, багатофункціональний підлокітник Multicontroller для підвищення зручності експлуатації / Нове кермове управління з системою Brake-assisted steering / Технологія, запозичена з концепції автономного трактора, включаючи покращений пакет приладів освітлення і камери для максимальної безпеки / Лінійка доповнено новим Magnum 400, максимальна потужність якого зросла до 435 к.с.

  Всього три десятиліття пройшли з того часу, як лінійка Magnum від компанії Case IH була представлена фермерам в усьому світі, і відтоді вже більше ніж 150 000 одиниць Magnum зійшли з конвеєра і працюють на полях по всьому світу. А сьогодні компанія запускає вже сьоме покоління свого традиційного флагманського трактора Magnum AFS Connect. У той час як помітні неозброєним оком зовнішні зміни включають повнорозмірні двері, новий дизайн і прилади освітлення, деякі з найбільш значних нововведень знаходяться всередині кабіни та в самому тракторі: з огляду на це трактор отримав нове найменування Magnum AFS Connect, адже тепер це техніка, яка дозволяє операторам і власникам управляти господарськими операціями з абсолютно новим рівнем точності.

Magnum 400 з максимальною потужністю 320 -435 к.с.

  Модель Magnum 400 доступна тільки з трансмісією 21/5 PowerDrive, що пропонує максимальну швидкість 40 або 50 км / год при низьких оборотах двигуна. Всі моделі оснащені шестициліндровими двигунами FPT Cursor 9 об'ємом 8,7 літра з турбонаддув і інтеркулером.

  Модель 400 також можна безпосередньо з заводу оснастити задніми гусеницями Rowtrac. -Колишньому підіймальна потужність задньої навіски трактора становить до 11 700 кг, тоді як вантажність передньої навіски, в разі її встановлення, становить 4090 кг. У задній частині трактора доступні шість гідророзподільників, а в передній - три. Зараз встановлення передньої навіски не обмежує кількість задніх гідророзподільників. Варіанти продуктивності гідравлічного насоса складають 160, 221 або 282 л / хв. Асортимент був розширений з урахуванням впровадження Magnum 400, призначеного для виконання найважчих і найвимогливіших завдань.   

  Розробка з урахуванням побажань клієнтів

  «Розробка нового Magnum почалася, коли ми вирішили дослідити та з'ясувати, що саме сьогодні шукають користувачі тракторів цього класу: для цього ми проводили багато часу з фермерами по всьому світу, щоб максимально повно зрозуміти їх потреби та вимоги», говорить Бред Лукаку, головний продакт-менеджер лінійки Magnum компанії Case IH.

  «До цього процесу було залучено персонал з виробництва, відділів маркетингу і дотримання стандартів якості не тільки з заводу Magnum в місті Расін, США, але і з підрозділів Case IH по всьому світу, що дало їм можливість обмінюватися інформацією і порівнювати ідеї щодо тих аспектів , які були важливими в окремих країнах і в глобальному масштабі, від Північної Америки до Європи і Австралії, а також за їх межами. Виходячи з отриманих даних, ми перевірили концепції як за допомогою повногабаритних тестових зразків на нашому дослідно-конструкторському майданчику в місті Бурр Рідж, штат Іллінойс, США, так і в польових умовах. Результатом цих дій стало створення нового асортименту техніки, в якому зображаються широкі потреби фермерів в цих регіонах; і хоча він відповідає вимогам тих прогресивних, далекоглядних фермерів, які використовують потенціал новітніх високоточних технологій, він зберігає простоту управління та експлуатації для тих, хто менше покладається на технології у своїй роботі ».

     AFS Connect: безперервна миттєва передача і запис даних зі всіх вузлів трактора.

  В основі нових моделей Magnum лежить визнання важливості даних для сучасних фермерів. Ці дані охоплюють не тільки робочу інформацію, наприклад, розташування машин, їх продуктивність і різні витратні матеріали, такі як паливо, а й такі відомості, як записи полів, що включають оброблену площу і норми внесення.

  Всі ці дані тепер можуть бути записані та надійно передані в режимі реального часу прямо на ходу за допомогою телематичної технології AFS Connect, вбудованої в нові моделі Magnum. Таким чином, нові трактори дозволяють власникам і операторам регулювати, управляти, контролювати та передавати дані так, як вони хочуть.

  AFS Connect базується на перевіреній системі точного землеробства (AFS) від Case IH, але ця технологія вийшла на новий рівень завдяки вдосконаленому комплексу програмно-технічних засобів, включаючи новий дисплей, операційну систему, приймач та повністю оновлене апаратне середовище.